Dlaczego warto wykonać Zgodność i doradztwo analizę z TeamSecure?

Nasi ludzie mają znaczenie

Zgodność i doradztwo

Organizacje w Polska są zobowiązane do przestrzegania coraz bardziej rygorystycznych przepisów i wymogów bezpieczeństwa, jednocześnie stawiając czoła złożonym wyzwaniom związanym z cyberzagrożeniami. W Team Secure doradzamy naszym klientom w zakresie odpowiednich przepisów dotyczących prywatności i wymogów regulacyjnych, jak opracować i wdrożyć systemy zgodne z przepisami oraz kontrole, które ograniczają wewnętrzne i zewnętrzne podatności na zagrożenia.

Zabezpieczamy świat dziś i jutro

Podczas gdy niektórzy tylko się martwią, my zabezpieczamy świat dziś i jutro, w Polska i nie tylko. Luki w zabezpieczeniach nieustannie zakłócają funkcjonowanie firm i generują ogromne koszty. Częścią naszej misji jako firmy jest ciągłe analizowanie najnowszych luk w zabezpieczeniach oraz trendów i metod hakowania, aby lepiej zrozumieć, skąd może nadejść kolejne zagrożenie.

Zabezpieczamy świat dziś i jutro
Zaczęliśmy od prostej obserwacji

Zaczęliśmy od prostej obserwacji

Coraz więcej firm inwestuje i polega na zasobach cyfrowych. Bycie na bieżąco z wszystkimi technologiami staje się coraz bardziej skomplikowane i czasochłonne. Większość firm w Polska po prostu nie ma wystarczającej wiedzy specjalistycznej lub czasu i know-how, aby zatrudnić potrzebne im zasoby w zakresie cyberbezpieczeństwa. Nasza misja w Team Secure jest prosta. Odkryć, zatrudnić i zatrzymać największe talenty w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na krótko- i długoterminowych celach projektu, nie martwiąc się o zagrożenia bezpieczeństwa.

Potrzebujesz pomocy z Zgodność i doradztwo?

Bezpieczeństwo Twojej infrastruktury IT powinno być Twoim priorytetem. Skontaktuj się z nami.