Dlaczego warto wykonać Testy Penetracyjne analizę z TeamSecure?

Nasi ludzie mają znaczenie

Testy Penetracyjne

Testy penetracyjne, zwane również pen testing lub ethical hacking, to praktyka testowania systemu komputerowego, sieci lub aplikacji internetowej w celu znalezienia luk w zabezpieczeniach, które atakujący mógłby wykorzystać. Nasi testerzy penetracyjni wykonują zarówno testy automatyczne, jak i ręczne, aby zidentyfikować możliwe punkty wejścia, określić słabości infrastruktury (sprzętu), aplikacji (oprogramowania) i ludzi. Przedstawiają te wyniki klientowi i dostarczają wskazówek dotyczących opracowania odpowiednich mechanizmów kontroli.

Zabezpieczamy świat dziś i jutro

Podczas gdy niektórzy tylko się martwią, my zabezpieczamy świat dziś i jutro, w Polska i nie tylko. Luki w zabezpieczeniach nieustannie zakłócają funkcjonowanie firm i generują ogromne koszty. Częścią naszej misji jako firmy jest ciągłe analizowanie najnowszych luk w zabezpieczeniach oraz trendów i metod hakowania, aby lepiej zrozumieć, skąd może nadejść kolejne zagrożenie.

Zabezpieczamy świat dziś i jutro
Zaczęliśmy od prostej obserwacji

Zaczęliśmy od prostej obserwacji

Coraz więcej firm inwestuje i polega na zasobach cyfrowych. Bycie na bieżąco z wszystkimi technologiami staje się coraz bardziej skomplikowane i czasochłonne. Większość firm w Polska po prostu nie ma wystarczającej wiedzy specjalistycznej lub czasu i know-how, aby zatrudnić potrzebne im zasoby w zakresie cyberbezpieczeństwa. Nasza misja w Team Secure jest prosta. Odkryć, zatrudnić i zatrzymać największe talenty w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na krótko- i długoterminowych celach projektu, nie martwiąc się o zagrożenia bezpieczeństwa.

Potrzebujesz pomocy z Testy Penetracyjne?

Bezpieczeństwo Twojej infrastruktury IT powinno być Twoim priorytetem. Skontaktuj się z nami.