Dlaczego warto wynająć Specjalista ds. reagowania na incydenty TeamSecure?

Specjalista ds. reagowania na incydenty - staffing

Specjalista ds. reagowania na incydenty

Reagowanie na incydenty opisuje proces, w którym organizacja zajmuje się naruszeniem danych lub cyberatakiem, a także sposób, w jaki organizacja próbuje zarządzać konsekwencjami ataku lub naruszenia ("incydentu"). Celem tego procesu jest zarządzanie incydentem w sposób efektywny, tak aby ograniczyć szkody i zminimalizować zarówno czas, jak i koszty odzyskiwania danych.

Bycie specjalistą ds. reagowania na incydenty wymaga wiedzy technicznej w co najmniej dwóch z następujących obszarów: Śledztwo dysków i pamięci systemu Windows; Operacje i inżynieria w chmurze; Monitorowanie bezpieczeństwa sieci (NSM), analiza ruchu sieciowego i analiza logów; Operacje i inżynieria w chmurze; Śledztwo dysków i pamięci systemu Unix lub Linux; Statyczna i dynamiczna analiza złośliwego oprogramowania; MITRE ATT&CK.

Niezbędna jest znajomość jednego języka skryptowego lub programowania (np. Python).

Rosnące zapotrzebowanie na Specjalista ds. reagowania na incydenty w Polska

Globalny wyścig o rekrutację wysoko wykwalifikowanych pracowników Specjalista ds. reagowania na incydenty nasila się i tworzy niedobór na rynku, zwłaszcza w Polska. My w Team Secure specjalizujemy się w identyfikacji najlepszych pracowników cyberbezpieczeństwa i dopasowanie ich do odpowiednich miejsc pracy. Nasi specjaliści ds. rekrutacji są w stanie czerpać z dużej puli wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych Specjalista ds. reagowania na incydenty kandydatów, a w oparciu o nasze doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa jesteśmy w stanie ocenić umiejętności, kwalifikacje i doświadczenie potencjalnego kandydata, aby zapewnić naszym klientom idealnie dopasowanego kandydata.

Rosnące zapotrzebowanie na Specjalista ds. reagowania na incydenty w Polska
Wynajmij Specjalista ds. reagowania na incydenty - staffing

Nasi ludzie mają znaczenie

Dobrze prosperująca firma potrzebuje dobrze prosperujących pracowników. Dla nas w Team Secure, zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników ma znaczenie; nasi pracownicy nie tylko przyczyniają się do rozwoju naszej organizacji, ale jednocześnie wykorzystują swoje umiejętności, wiedzę i talenty do osiągnięcia osobistego spełnienia.

FAQ

Czy zatrudniając pracownika w Specjalista ds. reagowania na incydenty Team Secureponosisz jakieś koszty związane z rekrutacją lub umową Specjalista ds. reagowania na incydenty?

Tak. Wymagamy wpłaty zaliczki, która zostanie doliczona do pierwszej faktury po zatrudnieniu pracownika Specjalista ds. reagowania na incydenty. Jeśli nie zdecydują się Państwo na kontynuację współpracy, depozyt zostanie w całości zwrócony.

Jak zacząć? Jak wynająć mój Specjalista ds. reagowania na incydenty zasób?

Zrobiliśmy ten proces tak proste, jak to możliwe, wszystko, co musisz zrobić, to przejść do https://order.teamsecure.io, wystarczy wypełnić formularz i jeden z naszych ekspertów napisze do Ciebie w ciągu 24-48 godzin, aby uzyskać konto skonfigurować. To proste!

Jakie metody płatności akceptujecie?

Pracujemy głównie z przelewami bankowymi i zazwyczaj pracujemy w następujących walutach : EUR, CHF, USD i GBP. W przypadku mniejszych kwot, akceptujemy płatności wszystkimi głównymi kartami kredytowymi.

Czy mogę Specjalista ds. reagowania na incydenty pracować z biura naszej firmy?

Tak. Specjalista ds. reagowania na incydenty Na życzenie możemy oddelegować pracownikówdo pracy na miejscu Specjalista ds. reagowania na incydenty. Wszyscy pracownicy Team Secure mają ostateczny głos w sprawie relokacji, ponieważ dobre samopoczucie naszych specjalistów jest dla nas priorytetem.

Wszystkie koszty utrzymania i opłaty relokacyjne są przenoszone na klienta. Zalecamy ten typ aranżacji dla okresów 3-6 miesięcznych. Klienci poszukujący długoterminowej relokacji na miejscu powinni poinformować Team Secure z wyprzedzeniem, abyśmy mogli zatrudnić konkretnych Specjalista ds. reagowania na incydenty kandydatów poszukujących relokacji.

Dlaczego nie pozwalacie na Specjalista ds. reagowania na incydenty pracę z domu lub zdalnie?

Team Secure, jako firma zajmująca się bezpieczeństwem, jest znana z rygorystycznego przestrzegania przez pracowników wewnętrznych protokołów i wytycznych dotyczących bezpieczeństwa, od kontroli dostępu po przechowywanie wszelkich dokumentów i kodów, nad którymi pracujemy, a które dotyczą własności intelektualnej (IP) naszych klientów. Praca zdalna i freelancing są świetne jako koncepcja, ale nasi klienci, firmy z listy Fortune 500 i rządy w szczególności, są bardzo chętni, aby upewnić się, że IP tego, Specjalista ds. reagowania na incydenty nadczym Specjalista ds. reagowania na incydenty pracują, jest bezpiecznie chronione.

Jaką kwotę powinienem przeznaczyć na zatrudnienie pracownika w Specjalista ds. reagowania na incydenty Team Secure?

Założyliśmy Team Secure z myślą o jednym celu: oferować naszym klientom najlepsze usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa i budować społeczność specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa, niezależnie od lokalizacji. Rekrutujemy i zatrudniamy Państwa Specjalista ds. reagowania na incydenty bezpośrednio, w Państwa imieniu. Opłacamy wszystkie podatki związane z zatrudnieniem oraz składki na rzecz państwa. Bezproblemowo dla Ciebie. Żadnej skomplikowanej papierkowej roboty, żadnych administracyjnych kłopotów dla Ciebie. Prosta ekonomia, można powiedzieć.

Na rynku jest duży popyt na Specjalista ds. reagowania na incydenty, a nie ma wystarczająco dużo, Specjalista ds. reagowania na incydenty Specjalista ds. reagowania na incydenty aby przejść wokół, dlatego ceny na całym świecie są wysokie.

Kto posiada prawa do pracy stworzonej przeze mnie Specjalista ds. reagowania na incydenty?

Ty, klient! Nasz zespół pracuje bezpośrednio dla Ciebie i po dokonaniu pełnej płatności, wszystkie prawa IP, produkty i kod wytworzony przez Team Secure są Twoją własnością.

Wynajmij Specjalista ds. reagowania na incydenty

Bezpieczeństwo Twojej infrastruktury IT powinno być Twoim priorytetem. Skontaktuj się z nami.