Dlaczego warto wykonać Zarządzane usługi bezpieczeństwa analizę z TeamSecure?

Nasi ludzie mają znaczenie

Zarządzane usługi bezpieczeństwa

Coraz więcej organizacji w Polska korzysta z zarządzanych usług bezpieczeństwa, aby rozszerzyć swoje możliwości w zakresie bezpieczeństwa i odciążyć wewnętrzny personel IT. Jako dostawca usług bezpieczeństwa (Managed Security Service Provider, MSSP), Team Secure zarządza procesami bezpieczeństwa z naszej lokalizacji, umożliwiając przedsiębiorstwom prowadzenie normalnej działalności przy minimalnej ingerencji w inicjatywy związane z bezpieczeństwem, podczas gdy my utrzymujemy stałą linię komunikacji i płynne raportowanie do firmy. Decydując się na outsourcing do Team Secure, powinni Państwo spodziewać się oszczędności kosztów dzięki wyeliminowaniu konieczności utrzymywania wewnętrznego personelu bezpieczeństwa IT na miejscu.

Zabezpieczamy świat dziś i jutro

Podczas gdy niektórzy tylko się martwią, my zabezpieczamy świat dziś i jutro, w Polska i nie tylko. Luki w zabezpieczeniach nieustannie zakłócają funkcjonowanie firm i generują ogromne koszty. Częścią naszej misji jako firmy jest ciągłe analizowanie najnowszych luk w zabezpieczeniach oraz trendów i metod hakowania, aby lepiej zrozumieć, skąd może nadejść kolejne zagrożenie.

Zabezpieczamy świat dziś i jutro
Zaczęliśmy od prostej obserwacji

Zaczęliśmy od prostej obserwacji

Coraz więcej firm inwestuje i polega na zasobach cyfrowych. Bycie na bieżąco z wszystkimi technologiami staje się coraz bardziej skomplikowane i czasochłonne. Większość firm w Polska po prostu nie ma wystarczającej wiedzy specjalistycznej lub czasu i know-how, aby zatrudnić potrzebne im zasoby w zakresie cyberbezpieczeństwa. Nasza misja w Team Secure jest prosta. Odkryć, zatrudnić i zatrzymać największe talenty w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na krótko- i długoterminowych celach projektu, nie martwiąc się o zagrożenia bezpieczeństwa.

Potrzebujesz pomocy z Zarządzane usługi bezpieczeństwa?

Bezpieczeństwo Twojej infrastruktury IT powinno być Twoim priorytetem. Skontaktuj się z nami.