Dlaczego warto wykonać Przegląd kodu bezpieczeństwa analizę z TeamSecure?

Nasi ludzie mają znaczenie

Przegląd kodu bezpieczeństwa

Przegląd kodu bezpieczeństwa jest specjalnym zadaniem polegającym na ręcznym i/lub automatycznym przeglądzie kodu źródłowego aplikacji w celu zidentyfikowania słabych punktów kodu związanych z bezpieczeństwem. Nasi eksperci dokonują przeglądu istniejącego kodu i priorytetyzują podatności w kontekście organizacji klienta, biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo ataku i wpływ biznesowy naruszenia. Współpracują z programistami aplikacji, aby dostarczyć im wskazówek i praktyk, jak uczynić kod źródłowy aplikacji bardziej solidnym i bezpiecznym poprzez wdrożenie listy najlepszych praktyk bezpiecznego kodowania, w tym walidacji danych wejściowych, parametryzacji poleceń, bezpiecznych praktyk zarządzania pamięcią, szyfrowania danych i wielu innych.

Zabezpieczamy świat dziś i jutro

Podczas gdy niektórzy tylko się martwią, my zabezpieczamy świat dziś i jutro, w Polska i nie tylko. Luki w zabezpieczeniach nieustannie zakłócają funkcjonowanie firm i generują ogromne koszty. Częścią naszej misji jako firmy jest ciągłe analizowanie najnowszych luk w zabezpieczeniach oraz trendów i metod hakowania, aby lepiej zrozumieć, skąd może nadejść kolejne zagrożenie.

Zabezpieczamy świat dziś i jutro
Zaczęliśmy od prostej obserwacji

Zaczęliśmy od prostej obserwacji

Coraz więcej firm inwestuje i polega na zasobach cyfrowych. Bycie na bieżąco z wszystkimi technologiami staje się coraz bardziej skomplikowane i czasochłonne. Większość firm w Polska po prostu nie ma wystarczającej wiedzy specjalistycznej lub czasu i know-how, aby zatrudnić potrzebne im zasoby w zakresie cyberbezpieczeństwa. Nasza misja w Team Secure jest prosta. Odkryć, zatrudnić i zatrzymać największe talenty w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na krótko- i długoterminowych celach projektu, nie martwiąc się o zagrożenia bezpieczeństwa.

Potrzebujesz pomocy z Przegląd kodu bezpieczeństwa?

Bezpieczeństwo Twojej infrastruktury IT powinno być Twoim priorytetem. Skontaktuj się z nami.