Dlaczego warto wykonać Program Odpowiedzialnego Ujawniania Informacji analizę z TeamSecure?

Nasi ludzie mają znaczenie

Program Odpowiedzialnego Ujawniania Informacji

Odpowiedzialne ujawnianie to model ujawniania podatności, w którym podatność lub błąd jest ujawniany dopiero po upływie czasu, który pozwala na jego załatanie lub naprawę. Nasz zespół ekspertów ma doświadczenie w pracy z naszymi klientami w celu identyfikacji luk i zgłaszania ich do ich zespołów programistycznych w celu awaryjnego załatania lub opracowania obejścia problemu. Współpraca z nami ochroni podatności systemów przed ujawnieniem ich opinii publicznej, zanim będą gotowe do wdrożenia poprawki.

Zabezpieczamy świat dziś i jutro

Podczas gdy niektórzy tylko się martwią, my zabezpieczamy świat dziś i jutro, w Polska i nie tylko. Luki w zabezpieczeniach nieustannie zakłócają funkcjonowanie firm i generują ogromne koszty. Częścią naszej misji jako firmy jest ciągłe analizowanie najnowszych luk w zabezpieczeniach oraz trendów i metod hakowania, aby lepiej zrozumieć, skąd może nadejść kolejne zagrożenie.

Zabezpieczamy świat dziś i jutro
Zaczęliśmy od prostej obserwacji

Zaczęliśmy od prostej obserwacji

Coraz więcej firm inwestuje i polega na zasobach cyfrowych. Bycie na bieżąco z wszystkimi technologiami staje się coraz bardziej skomplikowane i czasochłonne. Większość firm w Polska po prostu nie ma wystarczającej wiedzy specjalistycznej lub czasu i know-how, aby zatrudnić potrzebne im zasoby w zakresie cyberbezpieczeństwa. Nasza misja w Team Secure jest prosta. Odkryć, zatrudnić i zatrzymać największe talenty w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na krótko- i długoterminowych celach projektu, nie martwiąc się o zagrożenia bezpieczeństwa.

Potrzebujesz pomocy z Program Odpowiedzialnego Ujawniania Informacji?

Bezpieczeństwo Twojej infrastruktury IT powinno być Twoim priorytetem. Skontaktuj się z nami.