Dlaczego warto wykonać Inżynieria społeczna analizę z TeamSecure?

Nasi ludzie mają znaczenie

Inżynieria społeczna

Inżynieria społeczna odnosi się do wykorzystania różnych metod oszustwa w celu zmanipulowania osób do ujawnienia poufnych lub osobistych informacji, które mogą być wykorzystane do nieuczciwych celów. Ataki te opierają się w dużej mierze na interakcji międzyludzkiej i często polegają na manipulowaniu ludźmi w celu złamania normalnych procedur bezpieczeństwa, aby uzyskać dostęp do systemów, sieci lub lokalizacji fizycznych, lub też w celu osiągnięcia korzyści finansowych. W Team Secure zdajemy sobie sprawę, że zachowanie pracowników może mieć duży wpływ na bezpieczeństwo informacji w organizacjach. Współpracujemy z naszymi klientami w celu zapewnienia szkoleń i praktyk zarządzania kulturą bezpieczeństwa informacji, stosując pięcioetapowe podejście: ocena wstępna, planowanie strategiczne, planowanie operacyjne, wdrożenie i ocena końcowa.

Zabezpieczamy świat dziś i jutro

Podczas gdy niektórzy tylko się martwią, my zabezpieczamy świat dziś i jutro, w Polska i nie tylko. Luki w zabezpieczeniach nieustannie zakłócają funkcjonowanie firm i generują ogromne koszty. Częścią naszej misji jako firmy jest ciągłe analizowanie najnowszych luk w zabezpieczeniach oraz trendów i metod hakowania, aby lepiej zrozumieć, skąd może nadejść kolejne zagrożenie.

Zabezpieczamy świat dziś i jutro
Zaczęliśmy od prostej obserwacji

Zaczęliśmy od prostej obserwacji

Coraz więcej firm inwestuje i polega na zasobach cyfrowych. Bycie na bieżąco z wszystkimi technologiami staje się coraz bardziej skomplikowane i czasochłonne. Większość firm w Polska po prostu nie ma wystarczającej wiedzy specjalistycznej lub czasu i know-how, aby zatrudnić potrzebne im zasoby w zakresie cyberbezpieczeństwa. Nasza misja w Team Secure jest prosta. Odkryć, zatrudnić i zatrzymać największe talenty w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na krótko- i długoterminowych celach projektu, nie martwiąc się o zagrożenia bezpieczeństwa.

Potrzebujesz pomocy z Inżynieria społeczna?

Bezpieczeństwo Twojej infrastruktury IT powinno być Twoim priorytetem. Skontaktuj się z nami.