Dlaczego warto wykonać Szkolenie i świadomość analizę z TeamSecure?

Nasi ludzie mają znaczenie

Szkolenie i świadomość

Hakerzy stale rozwijają swoje metody i technologie, dlatego też Państwa firma musi stale aktualizować swoje szkolenia w zakresie świadomości bezpieczeństwa cybernetycznego, które stanowią integralną część kultury bezpieczeństwa informacji w Państwa firmie.

Państwa pracownicy są pierwszą i podstawową linią obrony przed przestępczością internetową, dlatego też najbezpieczniejszą inwestycją będzie wyposażenie ich w wiedzę i umiejętności potrzebne do ochrony przed elementami przestępczymi. W Team Secure opracowaliśmy programy szkoleniowe oparte na symulacjach rzeczywistych ataków, zgodne z najnowszymi trendami przestępczymi i poruszamy z naszymi klientami takie tematy jak: jak rozpoznać czerwone flagi, procedury obronne, jak stworzyć skuteczny plan reagowania na zagrożenia.

Zabezpieczamy świat dziś i jutro

Podczas gdy niektórzy tylko się martwią, my zabezpieczamy świat dziś i jutro, w Polska i nie tylko. Luki w zabezpieczeniach nieustannie zakłócają funkcjonowanie firm i generują ogromne koszty. Częścią naszej misji jako firmy jest ciągłe analizowanie najnowszych luk w zabezpieczeniach oraz trendów i metod hakowania, aby lepiej zrozumieć, skąd może nadejść kolejne zagrożenie.

Zabezpieczamy świat dziś i jutro
Zaczęliśmy od prostej obserwacji

Zaczęliśmy od prostej obserwacji

Coraz więcej firm inwestuje i polega na zasobach cyfrowych. Bycie na bieżąco z wszystkimi technologiami staje się coraz bardziej skomplikowane i czasochłonne. Większość firm w Polska po prostu nie ma wystarczającej wiedzy specjalistycznej lub czasu i know-how, aby zatrudnić potrzebne im zasoby w zakresie cyberbezpieczeństwa. Nasza misja w Team Secure jest prosta. Odkryć, zatrudnić i zatrzymać największe talenty w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na krótko- i długoterminowych celach projektu, nie martwiąc się o zagrożenia bezpieczeństwa.

Potrzebujesz pomocy z Szkolenie i świadomość?

Bezpieczeństwo Twojej infrastruktury IT powinno być Twoim priorytetem. Skontaktuj się z nami.